Kobylanka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
194 025 PLN
Powierzchnia
975 m2

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o różnej powierzchni, od 975 m2 do 1354 m2, położone w pobliżu centrum Kobylanki (powiat stargardzki), pomiędzy ulicą Szczecińską a ulicą Klonową.
Działki objęte są aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą (działki numer 1-8), dopuszcza się zabudowę bliźniaczą (działki numer 9-16). Działki nieuzbrojone. Do działek prowadzi droga asfaltowa (ul. Szczecińska) oraz utwardzona droga biegnąca wzdłuż lasu (ulica Klonowa), a docelowo wewnątrza droga osiedlowa.

Zaopatrzenie w energię elektryczną: poprzez istniejącą i projektowaną sieć elektroenergetyczną.
Zaopatrzenie w wodę: ze studni do czasu realizacji projektowanej sieci wodociągowej.
Odprowadzenie ścieków komunalnych: do zbiornika bezodpływowego do czasu realizacji projektowanej sieci kanalizacji sanitarnej.
Zaopatrzenie w gaz: do czasu budowy projektowanej sieci dopuszczalne zaopatrzenie w gaz bezprzewodowy.
Zaopatrzenie w ciepło: z indywidualnych źródeł ciepła zasilanych ekologicznymi nośnikami energii: gaz przewodowy, energia elektryczna, olej opałowy lub inne niepowodujące ponadnormatywnych emisji zanieczyszczeń.

Cały kompleks działek położony jest w świetnej lokalizacji, pomiędzy Szczecinem a Stargardem. Doskonały dojazd zapewnia droga wojewódzka nr 120. Działki położone są na równym terenie, nie są podmokłe. Bliskość Jeziora Miedwie oraz leśnych terenów rekreacyjnych wpływa na atrakcyjność lokalizacji.
Działki w trakcie podziału.
CENA: 199 zł/1 m2.
Oferta na wyłączność, dodatkowe informacje i dokumenty w biurze. Zapraszamy!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Szkoła, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las, Pola
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu