Szczecin, os. Kaliny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na 3. piętrze trzypiętrowego budynku zlokalizowanego na Osiedlu Kaliny/Pogodno. Układ mieszkania: dwustronne, w pełni rozkładowe, z osobną kuchnią z oknem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi około 14 m2, 12 m2 i 9 m2), kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Z największego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie do remontu, wraz z wymianą okien. Ogrzewanie miejskie (ryczałt), ciepła woda z bojlera gazowego. Czynsz 320 zł/miesiąc. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po remoncie, ocieplony. Mieszkanie obecnie wynajmowane. Można przejąć umowę najmu. Mieszkanie o świetnym układzie (w pełni rozkładowe), znakomicie zlokalizowane. Polecamy!

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu