Gryfino

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 050,80 PLN
Powierzchnia
102,54 m2
Piętro
1

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 102,54 m2 (~17m x 6m) położona na piętrze murowanego jednopiętrowego budynku handlowo-usługowo-biurowego. Możliwość wynajmu powierzchni o innym metrażu: w ofercie lokale o różnych metrażach.
Do lokalu prowadzi klatka schodowa z wejściem z zewnątrz budynku. Okna na jednej ścianie. Lokal stanowi przestronne pomieszczenie, z dostępem do pomieszczenia z toaletami i umywalkami. Istnieje możliwość powiększenia lokalu o kolejne pomieszczenia. Czynsz miesięczny: 2050 zł netto - pomieszczenie bez ogrzewania, 3076,20 zł netto - pomieszczenie z ogrzewaniem. Dodatkowe opłaty za ogrzewanie, wodę oraz prąd. Kaucja.
W sąsiedztwie inne lokale o różnym przeznaczeniu. Budynek zloaklizowany na ogrodzonym terenie z dwoma bramami wjazdowymi. Duża liczba miejsc parkingowych pozwala na swobodne zaparkowanie samochodu.
Lokal znajduje się na Górnym Tarasie Gryfina, na dużym osiedlu mieszkaniowym. W pobliżu istnieje kilka dużych obiektów handlowych, obiekty użyteczności publicznej oraz urzędy.
Lokal do wynajęcia od zaraz. Zapraszam do ogladania :-)

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu