Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
50,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Do wynajecia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 50,90 m2. Mieszkanie obejmuje: pokój dzienny z obszernym balkonem, osobną kuchnię, osobną sypialnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda z dwubiegowego pieca gazowego. Lokal znajduje się na wysokim parterze, w centrum Goleniowa, przy parku. Wokół budynku miejsca parkingowe.
Opłaty miesięczne: 2000 zł + 340 zł do Wspólnoty Mieszkaniowej (360,00 zł), prąd, gaz, internet (50,00 zł). Kaucja 2000 zł. Prowizja biura - jednomiesięczny czynsz.
Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze w centrum miasta przy parku.
Preferowany najem długoterminowy lub z firmą.
Do wynajęcia od 01 czerwca 2022 roku.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Internet: Tak
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu