Szczecin, Pomorzany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
335 000 PLN
Powierzchnia
42,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o optymalnym rozkładzie, dwustronne, na 1. piętrze, z balkonem, świetnie zlokalizowane.
Mieszkanie ma powierzchnię 42,80 m2 i składa się z dwóch rozkładowych pokoi, (około 20 m2 i 9 m2), osobnej kuchni z oknem (5 m2), łazienki z wc (4,5 m2) oraz przedpokoju. Większy pokój ze sporym balkonem od słonecznej strony, z widokiem na przydomowe ogródki. Mniejszy pokój i kuchnia od strony wschodniej.
Mieszkanie wymaga odnowienia lub remontu. Okna drewniane z lat 90-tych. Ogrzewanie i ciepła woda z dwubiegowego pieca gazowego
Budynek dwupiętrowy, czteroklatkowy, wybudowany pod koniec lat 90-tych, zlokalizowany w cichym zielonym zakątku Pomorzan, wśród niskiej zabudowy, blisko komunikacji miejskiej. Na piętrze tylko dwa mieszkania.
Niski czynsz: 260 zł/miesiąc z funduszem remontowym. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem.
Oferta dla osób, które szukają mieszkania w dobrej lokalizacji, o znakomitym układzie i na wygodnym piętrze.
Mieszkanie wolne od zaraz. Klucze w biurze, zapraszamy!

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu