Gryfino

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 575 PLN
Powierzchnia
63 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 63 m2 (5,80m x 10,66m) położony na parterze parterowego budynku handlowo-usługowego. Możliwość wynajmu powierzchni o innym metrażu.
Do lokalu prowadzi bezpośrednie wejście z zewnątrz budynku. Witryna (pcv) jest wysoka i obejmuje całą szerokość lokalu. Znakomita większość lokalu stanowi przestronne ustawne pomieszczenie, z którego wydzielone zostało niewielkie wc z umywalką. Istnieje możliwość powiększenia lokalu o kolejne 63 m2 (razem około 126 m2, dwa wejścia) lub o 126 m2 (razem 199 m2). Ogrzewanie podłogowe z kotłowni gazowej, ciepła woda z elektrycznego bojlera przepływowego. Opłaty miesięczne: 1575 netto. Dodatkowe opłaty za ogrzewanie, wodę oraz prąd. Kaucja.
W sąsiedztwie inne lokale o różnym przeznaczeniu. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi. Duża liczba miejsc parkingowych pozwala na swobodne zaparkowanie samochodu.
Lokal znajduje się na Górnym Tarasie Gryfina, na dużym osiedlu mieszkaniowym. W pobliżu istnieje kilka dużych obiektów handlowych, obiekty użyteczności publicznej oraz urzędy.
Lokal do wynajęcia od zaraz. Zapraszam do ogladania :-)

  • Monitoring: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu