Gryfino

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 843,75 PLN
Powierzchnia
113,75 m2
Liczba pokoi
1

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 113,75 m2 położony na parterze parterowego budynku handlowo-usługowego. Do lokalu prowadzi bezpośrednie wejście z zewnątrz budynku. Witryna (pcv) wysoka, obejmuje całą szerokość lokalu. Znakomitą większość lokalu stanowi przestronne ustawne pomieszczenie, z którego wydzielone zostało niewielkie pomieszczenie z umywalką oraz dwiema kabinami wc. Ogrzewanie podłogowe z centralnej kotłowni gazowej, ciepła woda z elektrycznego bojlera przepływowego. Opłaty miesięczne: 25 zł netto/1 m2, tj. 2843,75 zł netto (3497,81 zł brutto). Dodatkowe opłaty: za ogrzewanie (w sezonie grzewczym), wodę (wodomierz) oraz prąd (podlicznik). Kaucja.
W sąsiedztwie inne lokale o różnym przeznaczeniu. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi. Duża liczba miejsc parkingowych pozwala na swobodne zaparkowanie samochodu.
Lokal znajduje się na Górnym Tarasie Gryfina, na dużym osiedlu mieszkaniowym. W pobliżu istnieje kilka dużych obiektów handlowych, obiekty użyteczności publicznej oraz urzędy.
Lokal do wynajęcia od zaraz. Zapraszam do oglądania :-)

  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu