Reptowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
120 000 PLN
Powierzchnia
944 m2

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 944 m2 oraz udział w drodze wewnętrznej i drodze dojazdowej o powierzchni ponad 100 m2. Szerokość działki ok. 25 m, długość ok. 35 m. Działka oznaczona jest w ewidencji symbolem B. Nieruchomość położona w Reptowie, blisko lasu, w niewielkiej odległości od przystanku SKM (Szczecińska Kolej Metropolitalna). Od 2022 r. koleją bedzie można dojechać do centrum Szczecina w 15 minut, a także do Stargardu, lotniska w Goleniowie czy nawet Polic.
Działka stanowi część niewielkiego kompleksu działek (5) o zbliżonej powierzchni, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki w trakcie podziału.

Dla działek tych została wydana decyzja o warunkach zabudowy:
- przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;
- rodzaj inwestycji: budowa pieciu jednorodzinnych budynków mieszkalnych z garażami wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną;
- powierzchnia zabudowy: do 20%;
- szerokość elewacji frontowej budynku: 11-16 m; do szerokości tej nie wlicza się wykuszy, ryzalitów i innych elementów architektonicznych bocznych ścian budynku oraz dobudowanego garażu, jeżeli jego wysokość jest nie większa niż 75% wysokości budynku mieszkalnego;
- wysokość: do 8,5 m od poziomu terenu do kalenicy, do dwóch kondygnacji (w tym poddasze użytkowe);
- dach: symetryczny, dwuspadowy.
Media:
- woda - sieć wodociągowa w drodze, konieczne wykonanie przyłączy ze studniami wodomierzowymi;
- prąd - zapewnienie ENEA o możliwości przyłączenia;
- gaz - sieć gazowa, zapewnienie PSG o możliwości przyłączenia;
- kanalizacja - szambo.

Działka nie jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, w studium położona jest ona na terenie oznaczonym symbolami Rp M1 – strefa mieszkalno-usługowa, zabudowa istniejąca i uzupełniająca.
Działka nie jest objęta strefami ochronnymi z zakresu ochrony środowiska, dziedzictwa kulturowego, terenów górniczych oraz nie jest narażona na niebezpieczeństwo powodzi i osuwania się mas ziemi.
Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Reptowo, około 12 km od Stargardu, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, gospodarczej oraz terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i terenów rolnych.

Oferta na wyłączność! Oglądanie jedynie po wcześniejszym umówieniu.

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Alina Bułhak

Alina Bułhak

właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę abHome Alina Bułhak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest abHome Alina Bułhak z siedzibą w Szczecin (70-216) przy Czackiego 3a/lokal 47. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu